У медколеджі пролунав останній дзвоник для випускників (Лебединський медколедж)

Ось і пролунав останній дзвоник для студентів 4 курсу фельдшерського відділення, який сповістив про закінчення теоретичного навчання та вихід на переддипломну практику. Традиційно звучали привітання випускникам від директора, заступника директора, класних керівників та побажання успіхів, удачі в житті. Та не зовсім звично було те, що привітання звучали у порожній актовій залі, а студенти та викладачі були на тій стороні екрану.

Зважаючи на карантинні обмеження, масові заходи в коледжі не проводяться. Але освітній процес відбувається у “звичному” ( на жаль, тепер) режимі онлайн. У коледжі на електронних платформах повноцінно проводяться не лише заняття, а й позанавчальні заходи, використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Та й програма переддипломної практики передбачає постійний онлайн-зв’язок зі студентами.

А сьогодні випускники згадували свої роки у коледжі, презентували відеофільми, висловлювали слова вдячності викладачам. Привітали четвертокурсників також Президент коледжу і студенти 1 курсу.Бажаємо вам щасливої долі, професійного і духовного росту.

Детальніше…