У бібліотеках громади пора творчості та активізації масової роботи (Лебединська міськрада)

Літо для бібліотек громади – це пора творчості та активізації усіх форм масової роботи. Цьогорічні літні читання проходять під гаслом «Я + Книга = Бібліотека». Книгозбірні на гостини запрошують усіх бажаючих: відпочити в прохолодних залах, почитати цікаву книгу чи журнал, познайомитися з новинками громади в місцевих газетах, пограти у веселі ігри чи поблукати просторами Інтернету тощо. Заклади мають широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дітей, молоді та дорослих не тільки цікавим, а й змістовним та розвиваючим.

   Бібліотеки пропонують дітям святкові розваги та цікаві екскурсії, ігри та вікторини, інформ-хвилинки та інтернет-подорожі. Тут можна читати книги, малювати, гратися, дивитися мультики у мульт-салоні і ще багато іншого.

  Тінейджери можуть вільно спілкуватися з однолітками, дивитися різноманітні фільми та слухати музику, читати та обговорювати прочитане, грати та співати, займатися різноманітними видами прикладної творчості.

   Новинки літератури та періодичних видань, відпочинок і спілкування пропонують бібліотеки читачам поважного віку.

  В рамках циклу заходів до «зелених свят» в книгозбірнях громади пройшли цікаві народознавчі пізнавально-розважальні етно-програми.

  Жителям села Куданівка міською бібліотекою №3 була презентована книжкова виставка-інсталяція «Свята Трійця».

   Московськобобрицька СБФ запросила дітей на народознавчу годину: «Трійця літо привела». Бібліотекар Валентина Чеперис ознайомила присутніх з традиціями Зеленої неділі та презентувала книжкову виставку: «Зелена неділя квітує чар-зіллям». Діти створили неповторну композицію із духмяних трав і квітів. Всі присутні на заході запаслись позитивними емоціями, вдихнули аромати запашних трав і відмінно провели час.

  Також, з нагоди свята Івана Купала в бібліотеці презентовано виставку літератури: «Шануймо традиції нашого народу» та проведено народознавчу мандрівку: «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай». Присутні на заході дізналися про історію виникнення свята, про його звичаї, традиції, прочитали твір М.Гоголя «Вечір перед Івана Купала», збирали запашні польові квіти та сплели з них вінки.

  В ритуалі плетення купальських вінків також взяли участь Рябушківська СБФ разом з Рябушківським СК.

  До свята Івана Купала бібліотекар Маловисторопської СБФ Кравченко Людмила провела для народознавчу годину під назвою «Ой на Івана, ой на Купала…».

Детальніше…