Скільки коштуватиме газ для лебединців у січні-лютому 2021 року (Сумигаз Збут)

Ціна газу для населення Сумського регіону в лютому становитиме 6,99 грн за кубометр

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 №25, ціна газу для клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» у лютому становитиме 6,99 грн за кубометр без урахування вартості доставки газу.

Хочемо звернути увагу, що наші споживачі почнуть платити за спеціальною ціною за спожитий газ у лютому та березні. За січень вони отримають платіжки з нарахуваннями з ціною  9,91 грн за кубометр.

Рішення Кабінету міністрів не враховує інтересів всіх учасників ринку, як це робиться у більшості європейських країн. Введення регульованої ціни для всіх категорій споживачів не є найефективнішим антикризовим механізмом, адже підтримки потребують перш за все  вразливі категорії клієнтів, яким необхідно надавати адресні субсидії.

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» дотримується всіх своїх зобов’язань, більше тисячі клієнтів компанії отримують газ за ціною від 4,49 грн за кубометр, який був закуплений ними у рамках акції «Твоя енергонезалежність».

Різке зростання ціни газу з початку опалювального сезону в Україні залежало від стрімкого підвищення цін на блакитне паливо у світі, зокрема і в Європі. За цей період ціна на природний газ на європейський хабах підвищилася на 48%. Падіння ціни в весняно-літній період та здорожчання блакитного палива в опалювальний сезон – це явище, до якого вже звикли в країнах світу, де діє ринок газу.