Що вирішуватимуть депутати: звільнення старости, нові тарифи на соцпослуги (ЖЛ)

Найближчої п’ятниці, 29 січня, скликається чергова четверта сесія Лебединської міської ради. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті міської ради. Працюватимуть депутати у залі засідань за адресою: вул.Сумська, 12 із 10:00.  

Наразі оприлюднені понад тридцять проєктів рішень, які запропонують для розгляду депутатам. Більшість питань – затвердження статутів навчальних закладів громади та землевпорядні питання.

Водночас, депутати планують переформатувати роботу старост Лебединської громади. Йдеться про затвердження нового положення про старост, яке визначає повноваження, обов’язки в права цих посадових осіб.

Передбачається, що староста не рідше одного разу на рік має звітувати про свою роботу перед Лебединською міською радою та перед  жителями  відповідного села, селища старостинського округу на відкритій  зустрічі з його жителями.  

При цьому особистий прийом жителів відповідних сіл старостинського округу староста має проводити не рідше чотирьох разів на місяць.

Не обійдеться чергова сесія і без розгляду кадрових питань. Депутатам запропонують достроково припинити повноваження старости Пристайлівського старостинського округу Віктора Хріна. Підставою такого проєкту зазначена особиста заява старости.

Детальніше…