Що лебединці залишать наступним поколінням? (ЖЛ)

Що, здавалося б, складного у цьому питанні? Зупиняєшся, аналізуєш і видаєш готову відповідь. Вона мала би бути приблизно такою: ми залишаємо у спадок…

Мабуть, наводити у контексті піднятої теми здобутки минулих поколінь дещо легше. По-перше, їх вивченням займаються тисячі людей, сотні наукових установ, врешті – про це видано-перевидано неосяжну кількість літератури. По-друге, і тут слід бути максимально об’єктивними, чимало досягнень минувшини створювалися чи відбувалися на голому місці. Візьмемо до прикладу електрифікацію чи газифікацію, розбудову ліній зв’язку чи залізниці, нові течії у мистецтві. Це вже відбулося, є, сприймається як належне. А чим далі, то складніше стає дивувати своїх сучасників і, тим більше, нащадків. Та все ж у кожного покоління свої здобутки є, або можливості надбати їх, тож не варто впадати у відчай. Та про це – згодом, наразі ж погляньмо, що вбачають гідним пам’яті наступних поколінь сьогоднішні лебединці.

 Наталія: – Наступні покоління точно можуть успадкувати рису, вироблену роками – терпіння. Не завжди вона має позитивне забарвлення, але терпіння нинішні українці, як і лебединці, точно мають залізне.

Є чим пишатися Лебединщині сучасній. Так само як і раніше, є благодійники, меценати, володарі світлого розуму та дзвінких голосів, герої страшної війни, на жаль. Тому є здобутки й факти, які треба запам’ятати, зберегти та передати наступним поколінням. А якщо хтось із сучасників буде причетний до якогось вражаючого винаходу, я думаю, це, звісно, залишиться на роки.

Я б назвала людину, безпосередньо причетну до створення затишку і краси в центрі нашого міста, Івана Лозового. Знаю достеменно, що це не єдина його добра справа, пов’язана з Лебединщиною.

Додатково ще зазначу, що, створюючи сім’ї та даючи життя і достойне виховання нашим дітям, ми будуємо наше майбутнє і наше суспільство. Тож кожна мати й батько теж можуть свого роду пишатися вкладом у сьогодення і майбутнє нашого краю.

Олексій: – Я з пані Наталією згоден на всі 100%, що Іван Лозовий заслуговує бути вписаним в історію Лебединщини. Думаю про те, що зробив із парком, і це його не останній вклад в Лебединщину. Тільки ми ще не навчилися берегти таку красу.

А який нам подарував спортивний майданчик в парку колишній депутат Ігор Мірошниченко. Є чим пишатися нашим землякам.

Детальніше…