Що лебединці бажали місту у день народження? (ЖЛ)

Наше славне, миле та красиве місто відзначає свій поважний день народження, день визволення від ворожих військ Другої Світової війни. Це був Яблучний Спас – свято, яке принесло на нашу рідну землю звільнення і відродження. Ми кожного року з нетерпінням чекаємо 19 серпня, чекаємо служби Божої, традиційного освячення духмяних яблук, звеличення нашого Лебедина, вшанування пам’яті наших земляків-визволителів. До нашого міста поспішають гості, дарують усім свою творчість, збираються всі рідні, щоб разом відсвяткувати та порадіти. Дуже прикро було минулого року, коли коронавірусна пандемія залишила всіх нас без грандіозного дійства, яке останніми роками відбувається у лісопарку. Але у цьому році святкування відновилися і кожен бажаючий може відзначити день народження міста.

Напередодні свята «ЖЛ» запитала у лебединців, як вони відзначатимуть це свято і що готові побажати своєму місту.

Наталія (40 років): – Дорогі земляки, я вже майже 20 років, як не мешкаю в рідному місті, але від цього воно не стало менш улюбленим. Досі вважаю Лебедин найкращим містом і місцем!!! У день свята буду далеко, але відсвяткую обов’язково з родиною. Щиро бажаю імениннику процвітання, а його жителям успіхів у всіх справах та активної участі в продовженні  історії рідного краю.

Ольга (57 років): – Хоча й готуватимемося до весілля сина 21 серпня, але в лісопарк хоча б на годинку-дві завітаємо родиною обов’язково. День міста – свято «молоде», яке відзначають кожного року (за винятком двох попередніх років). Та чомусь завжди воно проходить по одному і тому ж сценарію. Лісопарк, дитячі атракціони, виступи (більша частина) – нікому невідомі гурти та іноді й не зрозумілі… Працівники відділу культури, які готують це свято, на мою думку, проявляють мало ініціативи, не вносять «нове» в проведення цього дня. Немає креативу у їхніх починаннях. А День міста святкуватимуть, я думаю, всі. Бо це, як День народження! Усім всього в усьому щиро бажаю!!! Будьте здорові та щасливі. Нехай будуть прекрасними ваші родини. Та мирного сьогодення і світлого майбутнього нам усім! ЗІ СВЯТОМ ТЕБЕ, ЛЕБЕДИН!!!

Детальніше…