Розпочався прийом документів для отримання дотації за бджолосім’ї (Лебединська міськрада)

Розпочато прийом документів для отримання дотації за рахунок Державного бюджету за наявні бджолосім’ї.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р. №517 передбачено спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї. Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.06.2021 р. №27 затверджено форми відомостей для нарахування дотації за бжолосім’ї.

Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Одним із напрямів державної підтримки на 2021 рік є дотація за наявні бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень на бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 грн. одному отримувачу.

Детальніше….