Розпочалася реєстрація для участі у пробному ЗНО (ЖЛ)

5 січня в Україні розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Пробне ЗНО допомагає ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Учасники пробного ЗНО отримують результат, що дає змогу проаналізувати свої досягнення у навчанні, та за необхідності усунути недоліки.

Цьогоріч кожен учасник може вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Їх у переліку доступних 12 – українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Водночас учасники зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома та внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Участь у пробному ЗНО платна. Як зазначається на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості знань, до обслуговування якого віднесена Лебединщина, вартість складання пробного тесту для лебединських учнів складає 195 грн.

Детальніше…