Про земельні питання і кошти на ремонти говорили міські депутати (ЖЛ)

У роботі чергової шістнадцятої сесії міської ради, що відбулася 12 липня, взяли участь 32 депутати із 34 обраних. З одного боку, таке сумлінне відвідування радує виборців, адже депутати виконують довірену роботу, з іншого – це не завжди на користь оперативності прийняття рішень. Бо чим більше присутніх, тим більше питань, для розв’язання яких втрачається чимало часу.

Цього разу спірні питання почали виникати ще при затвердженні порядку денного. Зокрема Валентин Метенко запропонував зняти із розгляду Комплексну програму «Правопорядок на 2021-2025 роки». Свою позицію депутат аргументував необхідністю узгодження її із правоохоронцями та ставити перед поліціянтами реальні завдання, підтримуючи фінансово. Втім у Олександра Бакликова знайшлися свої аргументи на депутатські зауваження. Після пояснень міського голови проєкт документа не тільки включили до списку розгляду, а й затвердили більшістю голосів. Не знайшлося місця у порядку денному проєкту про службове розслідування щодо роботи Гарбузівського старости. Розглянути його мали за підсумками роботи тимчасової депутатської комісії з вивчення ситуації у цьому старостинському окрузі. Після нетривалих дебатів щодо доцільності прийняття цього рішення саме радою, а не виконавчим комітетом, голова зняв документ із розгляду, запропонувавши для початку заслухати звіт голови комісії.

Натомість до депутатського запиту свого колеги В’ячеслава Батога у присутніх питань не виникало. Пов’язаний він із потребою встановлення вуличного освітлення на вулиці Олександра Олеся.

Витративши чимало часу на організаційні моменти, депутати перейшли до розгляду проєктів рішень. Загалом, більшість із них пов’язані із регулюванням земельних відносин. Зокрема, депутати погодили дозволи на розробку документації для надання земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства. У підсумку дозвіл отримали 220 осіб на загальну площу понад 380 га.

Детальніше…