Про нас

Вебпортал prolebedyn.com — це стрічка новин, що створюється автоматично і є підбіркою гіпертекстових посилань на авторські матеріали про Лебедин та Лебединщину, опубліковані на різних інтернет-сайтах та у соцмережах. Всі матеріали, посилання на які зібрані на вебпорталі prolebedyn.com, належать їхнім авторам.

Редакція ресурсу не несе жодної відповідальності за зміст цих публікацій, не перевіряє на достовірність, не завжди поділяє думку авторів. Із повагою до авторського права, на вебпорталі prolebedyn.com тексти новин публікуються без жодних змін, утім редакція лишає за собою право змінити заголовок для підвищення читабельності публікації.

Посилання на місцеві новини збираються спеціальними програмними засобами і розміщуються у відповідній рубриці. Жодних преференцій будь-яким політичним позиціям чи ідеологіям не надається. Таким чином користувач може ознайомитися із публікаціями за темою, що висвітлюють різні точки зору. Користувач самостійно обирає джерело, за яким прагне ознайомитися із новиною, для чого натискає на відповідне посилання і переходить на інший ресурс.

Публікації, чиє авторство належить членам редакції ресурсу, розміщуються із позначкою #prolebedyn.