Переможці Кубка Володимира Романенка (ЖЛ)

Нещодавно спортивний комплекс Лебединського фахового медичного коледжу імені проф.М.І.Ситенка став ареною проведення чергового 9 за ліком футзального Кубку пам’яті Володимира Романенка.

В неділю 21 лютого 2021 року йому мало б виповнитися 74 роки, але Вічність забрала його від нас. Щоб пам’ять про друга, товариша та колегу була завжди живою у перемогах сучасників, викладач фізвиховання медколеджу Олександр Кримець щорічно організовує цей представницький турнір.

Через карантинні обмеження цьогоріч вирішили не проводити парад усіх учасників змагань, але урочисте відкриття турніру все ж таки відбулося. З вітальними словами до гравців та вболівальників звернулися директор фахового медичного коледжу Олександр Удодік, колишній директор міської ДЮСШ Леонід Бондар, сам Олександр Кримець, головний суддя турніру Юрій Савеко та ветеран спорту Володимир Кобзар.

Протягом першого ігрового дня 8 футзальних збірних мали б зіграти 4 матчі і визначити переможців, які б уже наступного дня, в неділю, склали дві півфінальні пари.

Детальніше…