Перемога лебединців у Міжнародному конкурсі «EUROPEAN TALENT SHOW 2021» (Лебединський педколедж)

Нещодавно в Дніпрі під патронатом асоціації діячів естрадного мистецтва України, за підтримки благодійної організації «Європейський благодійний фонд «Майбутнє України» відбувся відбірковий тур Міжнародного конкурсу «EUROPEANTALENTSHOW 2021».

Мета проєкту: формування творчого середовища, розвиток та обмін досвідом талановитих дітей і молоді, популяризація дитячої творчості та мистецтв;заохочення до вивчення різних жанрів мистецтва та культур світу, підтримка досягнень підростаючого покоління і встановлення дружніх та творчих стосунків між колективами, виконавцями, керівниками з різних міст та країн;відродження, збереження та розвиток національних традицій та культур;пропаганда здорового способу життя

Міжнародний проект «EUROPEAN FESTIVAL» запросив до співпраці фахове авторитетне журі, яке оцінило конкурсантів та дало рецензію на кожен виступ.

Участь у дистанційних конкурсах – ефективний механізм різнобічного розвитку особистості, його гармонійної соціалізації і творчого становлення, тому студенти нашого коледжу з радістю й завзяттям беруть участь в дистанційних конкурсних заходах різного рівня!

На цьому авторитетному форумі проявили себе дві  студентки спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) Рибакова Руслана та Хасанова Ірина. Рішенням журі Руслані та Ірині було присвоєно звання Лауреата І премії.

До участі в конкурсі дівчат підготувала викладач Деменко Н.М.

Детальніше…