«Нажилися» на подачі кисню у медичний заклад Лебедина (Прокуратура Сумщини)

За даними слідства, у грудні минулого року між товариством з обмеженою відповідальністю та однією з медичних установ у м.Лебедин укладено договір на улаштування системи постачання кисню. Така необхідність була обумовлена збільшенням кількості хворих на COVID-19, які потребували кисневої терапії. Відповідно до умов договору на рахунок товариства замовник перерахував 594 тис. грн. Однак згідно з висновком експертів, фактично виконані роботи не відповідають об’ємам, зазначеним в офіційній документації. Вартість завищення становить майже 250 тис. грн.

Водночас фізична особа-підприємець, який виконував повноваження інженера технічного нагляду, не забезпечив контроль обсягів та якості виконання робіт, при цьому їх засвідчив своїм підписом.

Вже колишньому директору згаданого товариства, який шляхом підробки документів заволодів коштами, виділеними на систему постачання кисню повідомлено про підозру. Про підозру повідомлено і підприємця, який неналежно виконуючи свої обов’язки, не забезпечив технічний нагляд за об’єктом (ч. 1 ст. 367 КК України).

Джерело…