Наші перемоги у “Битві жанрів” (Лебединський педколедж)

Для кожної творчої людини вкрай важливо мати оцінку, мати слухача, глядача та вірити у свої сили. Саме конкурси та змагання дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі артиста, спортсмена, громадського діяча.

Щоденна праця – це обов’язкова складова таланту. Неможливо здобути перемоги без роботи, зусиль та терпіння. І на цьому шляху не потрібно боятись поразок. Поразки – це досвід, в цьому сенсі вони – безцінні. Без поразок немає прогресу. Вони розвивають аналітичне мислення, емоційну культуру, виховують наполегливість, рішучість, вміння долати перепони на шляху до мрії.

Кожна творча особистість хоч раз в житті має пройти через конкурс, отримати шалені емоції і безцінний досвід змагання.

Через карантинні обмеження багато творчих конкурсів нині відбуваються дистанційно. Творчий десант  на Всеукраїнський відкритий дистанційний конкурс «Битва жанрів» здійснили студенти спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво». В цьому конкурсі талантів взяли участь 1099 учасників з різних регіонів України.

Плідною і результативною стала для нашої талановитої команди артистів участь у конкурсній номінації «Вокал». Дует у складі Півтораки Ілони та Гримайло Юлії (народний спів), дует у складі Сіробаби Яни та Рижової Анастасії ( академічний спів) – лауреати І ступеню, солісти Гордієнко Ірина, Сіробаба Яна, Рижова Анастасія ( естрадний спів) – лауреати І ступеню, Луць Олена та Муха Сніжана (естрадний спів) – лауреати ІІ ступеню.

Керівнику конкурсантів Деменко Надії Михайлівні,  концертмейстеру Деменку Роману Олександровичу та директору нашого коледжу Білокобильській Любові Борисівні організаторами конкурсу оголошено подяки «За вагомий внесок у розвиток та збереження національної культури і мистецтва, за величезний педагогічний талант, високий професіоналізм, цілеспрямованість та ефективні методи викладання, які сприяють розвитку творчого потенціалу талановитих дітей та молоді»

Тож побажаємо нашим переможцям подальших творчих злетів та перемог!

Детальніше…