Логотип художнього музею отримав “нове життя” (Лебединська міськрада)

У Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва новий («старий») логотип. Створений ще в середині 1980-х, він тривалий час взагалі не використовувався. І лише з 2017 року музей поступово повернувся до цього символу. Тоді ж до логотипу додалась і сучасна назва музейної установи.

Логотип поєднує у собі строгий і лаконічний стиль, який відповідає статусу мистецької установи; легкий для сприйняття у форматі афіші чи месенджера; його естетика зрозуміла широкій цільовій аудиторії художнього музею та привертає увагу у будь-якій формі комунікації. У логотипі органічно поєднані художня палітра та лебідь – символ міста Лебедина.

13 січня 2021 року вирізаний із масиву ясеня логотип та назва «Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва» були змонтовані при вході до художнього музею. Логотип був виготовлений на лебединському підприємстві «Бук». Автор проекту – Анна Буката. Роботи по виготовленню логотипу були частково оплачені підприємцем з одного із міст Дніпропетровської області.

Детальніше…