Лебединці розповіли, як ставляться до підробітків дітей? (ЖЛ)

«У Покровську 1 липня стартувала програма із залучення учнівської та студентської молоді до громадських оплачуваних робіт з метою поліпшення матеріального становища, а також забезпечення зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.

Цьогоріч, як повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, тимчасово працевлаштовано 30 дітей, віком від 14 до 18 років, строком на 1 місяць, які виконуватимуть роботу з благоустрою території на спеціально створених робочих місцях на базі спортивних комплексів: СК «Металург», ДЮСШ, ЦФЗН «Спорт для всіх», ФОК м.Родинське, а також парк «Ювілейний», що забезпечить профорієнтаційною роботою підлітків

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надавалась дітям, які потребують особливої уваги та підтримки, зі складними життєвими умовами, а також дітям, що мають високі досягнення в спорті.

Загалом на оплату праці молодим трудівникам із місцевого бюджету завдяки підтримці депутатського корпусу Покровської міської ради виділено 512,4 тис. грн.».

Із ось цього повідомлення, власне, і народилася чергова тема нашого традиційного опитування. Дописувачі, то переважно люди, які застали іще часи трудових таборів, де школярі поєднували відпочинок і посильну роботу. Також пам’ятають вони можливість прилаштуватися на котресь із місцевих підприємств на кілька тижнів, аби підзаробити копійку. Тому для нас важливо почути думку лебединців, як вони ставляться до літніх підробітків своїх дітей.

Дивно, але у Viber-чаті цього разу ми не отримали жодного повідомлення, зате телефоном почули  якраз те, що хотіли.

Детальніше…