Лебединці обговорювали, як чистять сніг на вулицях громади (ЖЛ)

Лебединці з року в рік намагаються пристосуватися до загадковості та непередбачуваності зими. Останнім часом ми поступово звикаємо до чергових її сюрпризів. Не кожному до вподоби, коли зовсім немає снігу, а хтось просто обожнює снігову ковдру, яка «завалює» нашу землю.

Саме цьогорічна зима принесла нам черговий сюрприз. І, як не прикро, але нарікання на роботу комунальних служб все ж таки є. Начебто й вистачало снігоприбиральної техніки, але, певно, не вдалося організувати роботу так, щоб серед лебединців взагалі не було невдоволених. Знаємо і розуміємо, що тільки людина спроможна власноруч керувати технікою, яка працює на дорогах Лебединщини. І лише на неї можна розраховувати, коли несподівано приходить зима. То як же зустріли снігопади лебединці? Як почуваються серед заметів? І ось, що почула «ЖЛ» цього разу.

Алла (39 років): – Проживаю по провулку Миколаївському у центрі міста, і за ці дні лише один раз проїхали грейдером. Є претензії до комунальників, які не належним чином виконують затверджені обов’язки та інструкції.

Ігор (51 рік): – Вкрай незадоволений роботою комунальних служб міста. Як завжди вони не встигли належним чином підготуватися до цьогорічної зими. Природні катаклізми у вигляді морозу, снігу та дощу перемогли їх і цього разу. Наведу приклад. Щодня іду на роботу або повертаюся додому вулицею Садовою. Вважаю її однією із головних артерій міста, яка з’єднує лікарню із Кобижчею. Останній снігопад був минулого тижня вночі з понеділка на вівторок, а сьогодні там не проїхав жоден трактор. За існування маленьких вуличок у нас взагалі забули. Там снігоприбиральна техніка не була роками. З великою повагою ставлюся до працівників комунальних служб, але головна причина, такого хаосу, не в них.

Детальніше…