Лебединський санаторій можуть використати для лікування хворих із COVID-19 (Сумська ОДА)

Як повідомив під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, забезпеченість киснем ліжок в лікарнях продовжує перебувати на особистому контролі голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми і наразі в області вона складає 87,7%.

За словами Сергія Бутенка, в області для лікування пацієнтів з COVID-19 задіяні 17 закладів охорони здоров’я, на їх базі розгорнуто 1744 ліжка. За останній тиждень було додано 315 ліжок, до 220 збільшено кількість ліжок у Сумській обласній клінічній лікарні, і по 5 ліжок додали практично в усіх медичних закладах області.

Наразі достатньо ліжок, забезпечених киснем для госпіталізації хворих на COVID-19. Адже зайнято лише 565 ліжок або 32,4%. Вільні 1179 ліжок, із них 799 – забезпечені киснем. Усього в лікарнях Сумщини забезпечено киснем 1529 ліжок або 87,7%.

«Якщо завантаженість ліжок буде більше 50%, то Міністерство охорони здоров’я дозволить відкрити нам резерв під COVID-19, це ще два заклади – дитячу лікарню в Шостці та санаторій у Лебедині, – додав Сергій Бутенко.

Детальніше…