Лебединські лісівники затримали “класичних” браконьєрів (Лебединський держлісгосп)

Не встиг відкритися сезон полювання на пернату дичину на території мисливських угідь Лебединського лісгоспу, як любителі легкої наживи попалися “на гарячому”.

Так, в ніч із 5 на 6 серпня лісовою охороню ДП “Лебединський лісгосп” на території мисливських угідь Межиріцького лісництва було затримано браконьєрів, які здійснювали полювання в заборонений період із забороненим знаряддям полювання, а саме карабіном з глушителем та приладом нічного бачення.

На щастя, завдяки оперативній роботі лісової варти лісгоспу, любителі легкої наживи не встигли нанести шкоду мисливському господарству внаслідок порушення законодавства.

На порушників Закону були складені необхідні процесуальні документи.

Державне підприємство “Лебединське лісове господарство” закликає мисливців полювати правильно, а також попереджає, що за порушення ЗУ “Про мисливське господарство та полювання”, браконьєри будуть притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Крім того, для любителів порушувати мисливське законодавство лебединський лісгосп нагадує, що при умові незаконного добування або знищення диких тварин, порушник відшкодовує збитки: лось – 80000грн, олень європейський – 60000грн, кабан – 40000грн, козуля – 32000грн, борсук – 8000грн, заєць-русак – 8000 грн.

Джерело…