Лебединська міськрада: 101 день після обрання (ЖЛ)

Із часу останніх місцевих виборів уже пройшло чимало часу, а якщо точно, то 101 день. Міський голова зі своїми заступниками залишилися на своїх посадах. Це відомо всім, хто цікавиться життям громади. Водночас змінився секретар міської ради. А про склад новообраної Лебединської міської ради 8 скликання ще зовсім мало відомо. Багато лебединців хотіли б знати, кого вони обрали депутатами від громади. Тому сьогоднішня «Тема номера» ознайомить лебединців із тими, кому віддали свої голоси на наступні 5 років.

101 день.  Для когось, це привід підбити підсумки та розповісти про вже зроблене за цей термін. А комусь і цього часу замало, щоб нарешті розібратися: чому я йшов на вибори і чому лебединці обрали саме мене.

Останні місцеві вибори відбулися 25 жовтня.  Очікувалося, що вже за тиждень-два міська рада проведе перше своє зібрання, щоб, не зволікаючи, працювати заради життєдіяльності громади. Так принаймні було 5 років тому. Тоді вже за 10 днів після обрання пройшло перше засідання новоствореної ради. Цього разу перша сесія міської ради відбулася лише 9 грудня. Не важко підрахувати, що вибори і першу сесію розділяють 44 дні. Причин для такого пізнього зібрання називають чимало. Навіть склалося так, що для прийняття важливих для громади рішень, двічі (30 листопада та 2 грудня) збирали на пленарні засідання депутатів іще попереднього скликання. Водночас, сесії більшості новообраних рад в інших районах області та держави відбулися набагато раніше.

Від 9 грудня депутати збиралися уже 6 разів. Тож познайомимося з тими, кому лебединці доручили представляти свої інтереси у міській раді. Кандидатів на 34 вакантних місця було 340, тобто 10 претендентів на місце. Депутатами обрано 9 жінок та 25 чоловіків. Порівняно з минулим скликанням жінок у раді стало на 2 менше.

Згодом усі депутати сформували 5 фракцій і одну депутатську групу. Для зручності виборців «ЖЛ» вирішила подати прізвища всіх депутатів, номери округів, за якими вони закріплені, та номери їхніх телефонів (надані секретарем міської ради).

Детальніше…