Художній музей запрошує на виставку відреставрованих робіт (Лебединська міськрада)

З 22 липня 2021 року Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих відвідати виставку відреставрованих творів мистецтва «ПОВЕРНЕННЯ ІЗ НЕБУТТЯ».

Вперше на виставці будуть репрезентовані роботи видатних майстрів живопису, графіки, сакрального та прикладного мистецтва XVIII – ХХ ст. із колекції Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва, що відреставровані у 2018-2021 роках.

Їх реставрація проходила на базі Національного науково-дослідного реставраційного центру України (м. Київ та м. Харків), в реставраційній майстерні Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького та створеній у 2020 році реставраційній майстерні Лебединського художнього музею.

Завдяки наполегливій праці провідних фахівців-реставраторів України, унікальні зразки давнього іконопису, живописні та графічні роботи набули експозиційного вигляду й нарешті можуть бути розміщені у виставкових залах музею. Всього, за останні 4 роки вдалося реставрувати близько 70 творів мистецтва, і третина із них буде представлена на виставці «Повернення із небуття», що стане результатом плідної співпраці між Національним науково-дослідним реставраційним центром України та Лебединським художнім музеєм.

Детальніше…