Хто був володарем престижного кубка

20 лютого 2021 року 8 найкращих футзальних команд Сумщини розпочнуть боротьбу за престижний Кубок пам’яті легендарного спортсмена, тренера, педагога, друга та соратника Володимира Романенка.

Його друг та колега, викладач фізвиховання Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка Олександр Кримець вже в дев’ятий раз збирає турнір, щоб увіковічити пам’ять шанованого лебединця.

Давайте пригадаємо, хто ж володів заповітним кубком в попередні роки.

8 років назад, у 2013 році, був проведений перший турнір. Тоді за престижний кубок вирішили посперечатися одразу 11 збірних,  а переможцем дебютного турніру стала команда «Авангард», яка представляла місцеве ВПУ лісового господарства. 12 команд стартувало наступного року і кубок взяв легендарний «Інтер», який тоді представляв село Червлене. А ось у фінальному матчі 3 турніру схрестили зброю переможці попередніх двох змагань «Авангард» та «Інтер» і представники Лебединського Вищого професійного училища лісового господарства були сильнішими. У 2016 році на старт вже вийшло 14 команд. Фінал, і знову ці самі суперники, і знову перемога за «Авангардом».

Детальніше…