Якою була виставка декоративно-ужиткового мистецтва у День міста (Лебединська міськрада)

Яскравою культурно-мистецькою подією в програмі святкування Дня міста (367-а річниця заснування Лебедина), стало відкриття 19 серпня 2021 року в міському Лісопарку, пересувної виставки декоративно-ужиткового мистецтва. Відвідати її могли всі гості святкування.

Ще до початку самого святкування, у виставковій зоні, розмістилися вироби та предмети декору ручної роботи. Загалом, були представлені сучасні та обрядові українські ляльки, вишивки, виготовлені руками місцевих майстрів, оригамі, декоративний живопис, вироби з бісеру, соломки тканин та інших матеріалів.

Більшість із нас ніколи б, мабуть, і не подумали, що з усього цього можна створити щось, що має художню цінність. Але майстри декоративно-прикладного мистецтва здатні побачити красу та потенціал у звичайнісіньких речах. Тож не дивно, що виставка привернула увагу багатьох лебединців, котрі зі щирою цікавістю розглядали представлені роботи та захоплювалися вміннями їхніх авторів. Увазі містян були представлені найрізноманітніші вироби: від предметів декору та домашніх оберегів до вишиванок та живописних картин.

Детальніше…