Які тарифи турбують лебединців найбільше? (ЖЛ)

Майже від самого початку року українці мітингують з приводу чергового підняття вартості комунальних послуг, зокрема, газу та його транспортування, електроенергії та води. Ми ще навіть не встигли отримати підвищену на 1000 гривень заробітну плату, а від нас вимагають заплатити комірне за збільшеними тарифами. Такий крок постачальників  вкотре розбурхав усю країну. Провівши нескладні попередні підрахунки, люди усвідомлюють, що елементарно не можуть оплатити комунальні послуги!  Очевидно, не знайшовши іншого виходу, українці перекривають дороги, штурмують кабінети чиновників, аби добитися справедливості у тарифному питанні. Депутати Лебединської міської ради не залишилися осторонь і підтримали звернення до керівництва країни щодо підняття плати за користування газом та електроенергією.

Влада у свою чергу пішла на поступки і вже прийняла відповідні рішення, спрямовані на зниження вартості природного газу для населення. Але чому вона реагує лише тоді, коли українцям доводиться робити радикальні кроки?

Що ж із цього приводу думають лебединці, які теж намагаються достукатися до влади. Чи влаштовують нас нові тарифні розцінки на комунальні послуги? І які саме з них турбують найбільше.

Детальніше…