Як лебединці ставляться до алкоголю на свята (ЖЛ)

Сьогодні ми торкаємося дещо делікатної для кожного з нас теми. Та й насправді виховані люди особливо не обговорюють тему вживання алкоголю. Але запитайте у будь-якого перехожого і він, не задумуючись, відповість, що застілля без спиртного не обходиться. А в період Новорічно-Різдвяних свят і говорити не треба: у більшості родин на столі не лише страви, а й напої. Тож чи має бути обов’язковим атрибутом святкувань спиртне? І чи ж усі усвідомлюють, що воно спричиняє шкоду здоров’ю? І взагалі, яке ж ставлення лебединців до алкоголю? Бо ж є родини, в яких існує цілковита заборона на присутність таких напоїв на столах.

Тож це делікатне питання і обговорювала громада. Хто, як не наші читачі та дописувачі, скаже правду і пояснить, чесно висловиться і змусить задуматися?

Отже, даємо слово, лебединцям.

Інна: – На мою думку, цей атрибут не обов’язковий на святковому столі. Але це вже традиція в більшості людей поставити на стіл, або під стіл пляшку. Особисто я – не виняток. Ми з дорогими гостями можемо собі дозволити трішки алкоголю. Коли це з рідними або друзями та на свято дозволити келих хорошого вина, але в міру, а не до поросячого вереску, то звісно ж тільки ЗА. Бажаю всім гарного дня та міцного здоров’я!

Наталія: – Дорогі земляки, вітаю з Новорічними та Різдвяними святами! Алкогольні напої на святковому столі присутні, хоча я особисто їх не вживаю. Переконана, що настрій за столом створюють не напої та наїдки, а люди, які зібралися з якоїсь нагоди!

Детальніше…