Як лебединці оцінюють діяльність місцевої влади за перші 100 днів повноважень (ЖЛ)

Традиційно минулої п’ятниці, 9 квітня, ми запросили громаду до чергової відвертої розмови. Так, саме відвертої, адже рубрика «Говорить громада» існує вже не перший рік, і цей час знайомства дарує нам можливість говорити саме так. Щоп’ятниці збираються для обговорення певної теми і наші давні щирі друзі, і ті, хто лише випробовує силу слова громади. Ми, колектив «ЖЛ», своєю чергою робимо все необхідне, аби голос кожного був почутим. Не важливо, це критика чи схвалення. Якщо вони обґрунтовані, то обов’язково побачать світ. І читачі, які уважно стежать за цією рубрикою, підтвердять, що саме так ми будуємо оці відверті розмови.

Цього разу ми запросили лебединців висловитися, як вони оцінюють 100 днів роботи місцевої влади. Так, від жовтневих виборів минуло більше часу, але саме у ці дні минає «100-днівка» набуття повноважень обраною міською радою. А ще минає 100 днів, відколи наша міська територіальна громада має єдиний і з приєднаними сільськими громадами бюджет, єдині органи управління, і загалом – усе спільне.

На сторінках «ЖЛ», в інтернеті за цей час опубліковано чимало матеріалів, які б дозволили оцінити перші кроки влади – міського голови, депутатів, посадовців. Тих, кого обираємо, аби вони працювали на громаду, розглядали та вирішували її життєвоважливі питання, злагоджено знаходили шлях до порозуміння. Адже всім зрозуміла народна мудрість, що разом легше навіть… давати відсіч недоброзичливцям.

Отже, що нам сказали лебединці.

Детальніше…