#proLebedyn: все про Лебедин і Лебединщину

Як лебединські депутати працювали у 2 кварталі (ЖЛ)

Закінчилося перше півріччя, і прийшов час поговорити про участь депутатів різних рівнів у пленарних засіданнях рад, до яких свого часу вони були обрані. Як відомо, наші лебединські обранці представлені у Верховній, обласній, районній та міській радах.

Почнемо з народного депутата Верховної Ради України Миколи Задорожнього, який 29 серпня відзначатиме 2 роки перебування на високому посту. Протягом цього терміну відбулося 201 засідання, і наш обранець має лише 12 пропусків. А це непоганий результат, як для народного обранця такого високого рівня.

Дисциплінованими у цьому плані є депутати Сумської обласної ради, яких у нас четверо: Віталій Зеленський, Андрій Кириченко, Віталій Калініченко та Магомед Галаєв. Вони були обрані 25 жовтня, а роботу в сесійній залі розпочали 3 грудня 2020 року. Із того часу проведено 7 пленарних засідань і жодного з них не пропустили Андрій Кириченко та Віталій Калініченко. Три пропуски має Магомед Галаєв і лише один – Віталій Зеленський.

У Сумській районній раді із 7 грудня минулого року відбулося 8 сесій. На жаль, у лебединців є пропуски пленарних засідань. Так, Ганна Богомаз має лише один, а ось у Віктора Химича їх аж 3.

Детальніше…

Exit mobile version