Як лебединські депутати працюють на громаду (ЖЛ)

Обрані лебединцями депутати представляють наші інтереси  на різних рівнях – від міської до Верховної Ради України. Це представлення, а інколи і захист інтересів, може бути реалізоване багатьма способами. Один із них – участь у пленарних засіданнях сесій та роботі постійних комісій. Напевно, саме ця частина депутатської роботи найпомітніша, і найбільше впливає на життя нашої громади. Тож спробуємо підсумувати, як уповноважені лебединцями депутати відвідували засідання.

Спробуємо охопити дослідженням всіх без винятку обранців і декого з тих, хто навіть не має прямого відношення до Лебединщини.

Ну й почнемо із народного депутата України Миколи Задорожнього. Саме він із депутатів усіх рівнів нових скликань пропрацював найдовше, адже склав присягу 29 серпня 2019 року. Микола Миколайович є членом Комітету з питань бюджету. Із того часу в стінах Верховної Ради відбулося 176 засідань, із яких він, через різні причини, пропустив 12.

Далі про роботу в сесійній залі депутатів Сумської обласної ради. Своїми, лебединськими, тут можна назвати Андрія Кириченка, Магомеда Галаєва та Віталія Зеленського. Хоча хочеться згадати і Віталія Калініченка, який хоч і пов’язаний із Краснопільщиною, та допомагає лебединцям. Отже, обласні депутати прийняли присягу 3 грудня 2020 року. Із того часу відбулося 5 сесій обласної ради. Дисциплінованими в плані відвідування пленарних засідань можна назвати Андрія Кириченка та Віталія Калініченка, які працювали на кожній сесії. Два пропуски вже має Магомед Галаєв та один – Віталій Зеленський.

Віднедавна у нас з’явилися представники і у Сумській районній раді – після укрупнення районів. Там наші інтереси представляють Ганна Богомаз і Віктор Химич. До речі, Віктор Васильович, колишній голова Лебединської РДА, сьогодні очолює Сумську районну раду. Відбулося 6 сесій районної ради, і жоден із названих вище депутатів не побував на всіх зібраннях. Ганна Богомаз має 1 пропуск, а Віктор Химич – аж 3.

Детальніше…