Як дотримуємося карантину: перевірки, протоколи, приписи (ЖЛ)

Із 26 березня до 1 квітня спеціалістами Лебединського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області перевірено діяльність 153 суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину. За словами начальника відділу Ірини УБИЙВОВК, обстежено 110 закладів торгівлі промисловою групою товарів (108 не працювали), 25 закладів торгівлі продовольчою групою товарів, 12 перукарень, 3 аптеки, 2 відділення «Нової пошти», 1 стоматологічний кабінет.

У ході перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 26 суб’єктів господарювання, в результаті чого надано 26 пропозицій по усуненню виявлених порушень та за порушення ст.42, ч.2 ст.44-3 КУпАП складено 9 протоколів про адміністративне правопорушення. Основні порушення, виявлені при санітарно-епідеміологічних обстеженнях об’єктів торгівлі, що найчастіше називають спеціалісти, суб’єкти господарювання так і не усувають.

На виконання п.36 постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19» та п.5 Протоколу №4 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю представників Національної поліції, фахівцями управління щодня забезпечується контроль за виконанням протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання на території Лебединської МТГ.

Детальніше…