До поліції надійшло 200 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та проступки (Лебединська міськрада)

Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Лебединської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року говорили сьогодні під час апаратної наради.

Як поінформував присутніх заступник начальника відділення поліції № 3 (м.Лебедин) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Максим Костюк, протягом І півріччя 2021 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 200 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та проступки (без урахування закритих). Із загальної кількості внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяв і повідомлень 97 кримінальним правопорушенням (з них 50 по місту, 47 у сільській місцевості) та 103 кримінальних проступки (з них 62 по місту, 41 в сільській місцевості).

Із загальної кількості кримінальних правопорушень:

  • 60 – нетяжкі (35 – місто, 25 – сільська місцевість);
  • 33 – тяжкі (11 – місто, 22 – сільська місцевість);
  • 4 – особливо тяжкі (3 – місто, 1- сільська місцевість).

Із них за результатами розслідування 75 кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальними актами, 11 – направлено до суду з угодою про примирення, 9-з угодою про визнання винуватості, за рештою 105 кримінальними провадженнями триває слідство.

Детальніше…