Держпродспоживслужба призупинила виробництво на Лебединському хлібозаводі (ЖЛ)

Головним державним ветеринарним інспектором Сумської області прийняте рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу на 10 робочих днів ТОВ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД», – повідомив «ЖЛ» начальник Лебединського районного управління ГУ ДПСС в Сумській області Олександр СКВАРЧА.

За результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) потужностей підприємства встановлено наявність значних порушень вимог законодавства.

Йдеться про невиконання пунктів приписів про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, складених Лебединським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Зважаючи на грубі суттєві порушення щодо виробництва та обігу харчових продуктів, які становлять загрозу життю та здоров’ю людини та на те, що хлібобулочні вироби ТОВ «Лебединський хлібозавод» постачаються в заклади освіти та лікувальні заклади, прийняте рішення про тимчасове припинення виробництва на 10 робочих днів.

Детальніше…