COVID-19: із початку серпня 17 випадків захворювання у громаді (ЖЛ)

Із 11 до 19 серпня у Лебединській громаді офіційно зареєстровано 6 нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом протягом пандемії захворіли 2656 лебединців, зареєстровано 45 летальних випадків від коронавірусних ускладнень. 16 липня Сумський обласний лабораторний центр повідомив про ще одного померлого від ускладнень жителя Лебедина. Водночас одужала 2599 осіб.

Нині у громаді залишається 12 активних хворих. Із початку серпня офіційно підтверджено захворювання на COVID-19 у 17 жителів громади.

Минулої середи Уряд ухвалив рішення щодо продовження в Україні адаптивного карантину до 1 жовтня. Правила адаптивного карантину залишаються незмінними – країна поділена на чотири зони (зелена, жовта, помаранчева та червона), для кожної з яких встановлено свої обмеження. Віднесення тієї чи іншої області до відповідної зони карантину відбувається за підсумками аналізу шести показників.

Якщо два або більше із цих показників перевищено протягом трьох діб поспіль – область переходить у червону зону адаптивного карантину. У випадку, коли перевищено лише один параметр – регіон переходить у помаранчеву зону. Йдеться про:

•  епідеміологічний поріг захворюваності, який не повинен перевищувати 75 осіб на 100 тис. населення;

• завантаженість лікарняних ліжок має бути не більшою 65%;

• кількість тестувань на коронавірус протягом семи днів має перевищувати 300 проб на 100 тис. населення;

•  кількість госпіталізацій протягом тижня не має перевищувати 60 випадків на 100 тис. людей;

•  коефіцієнт виявлення коронавірусу не повинен перевищувати 20%;

•  загальний рівень кількості госпіталізацій не повинен зростати більше, ніж на 50% за сім днів.

Детальніше…