“Автомобіліст” проти “Вальхали” та “Грануму”: нічия й поразка (ЖЛ)

Першим нашим суперником був дебютант змагань, команда із досить незвичною назвою «Вальхала». Ще до матчу лебединцям прогнозували перемогу з великим рахунком. «Автомобіліст» протягом усього поєдинку володів беззаперечною перевагою, постійно атакуючи ворота суперників. Але, як часто буває, чогось не вистачало, щоб м’яч нарешті опинився у чужих воротах. Перший тайм виявився «сухим», адже жодному із опонентів так і не вдалося «розмочити» рахунок.

Жваво наші розпочали другу половину матчу й одразу повели у рахунку. Після чергової масованої атаки, коли біля воріт «Вальхали» зібралися чи не всі учасники матчу, лебединцям вдалося проштовхнути м’яч у сітку. Через сім хвилин в одній із контратак суперники зрівняли рахунок. Як не намагалися «автомобілісти» вразити чужі ворота, це їм так і не вдалося. Невезіння, недостатня індивідуальна майстерність, а ще «купа» хрестовин, штанг та поперечин, так і залишили рахунок матчу без змін (1:1).