20-річний лебединець хотів дістатися додому на чужому авто (ЖЛ)

В Лебедині затримали зловмисника який намагався викрасти чужий автомобіль. Серед ночі, нетверезий чоловік зайшов на чуже подвір’я, сів у залишений там господарями автомобіль та намагався поїхати. Власник машини викликав поліцію та допоміг затримати зловмисника.

Пізно вночі до поліції Лебедина надійшло телефонне повідомлення від 58-річного місцевого жителя, про те, що з подвір’я домоволодіння невідомий намагався викрасти його автомобіль «ВАЗ-21013», повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Як з’ясувалося, 20-річний житель міста, перебуваючи у стані сп’яніння у протилежному кінці населеного пункту від місця проживання, у чужому дворі помітив три автомобіля.  

Зайшовши через незачинену хвіртку, чоловік спробував відкрити один, потім другий, але вони виявилися зачиненими. Лиш у третій автомашині двері були не замкненими, та ще й у замку стирчав ключ запалення. Молодик сів за кермо, завів двигун та спробував виїхати з двору. Швидко не вийшло: заважали дві інші машини. Та ще й шум надворі почули господарі. Вони вибігли на подвір’я, заблокували зловмисникові рух та вихід з машини й викликали поліцію.

Детальніше…